Ana Sayfa Hakkımızda Haber & e-dergiler Eleman İlanları Mobilya Dergileri Fuarlar Firma Ürün Ara
Sayfa Ziyaret Sayacı
56.990

ZOW Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım, Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı’nın basın ve tanıtım toplantısı

Anasayfa » Fuar Haberleri » ZOW Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım, Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı’nın basın ve tanıtım toplantısı
share on facebook  tweet  share on google  print  

ZOW Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım, Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı’nın basın ve tanıtım toplantısı

"Fuar Haberleri" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
ZOW

ZOW Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım, Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı’nın basın ve tanıtım toplantısı 30 Mayıs 2007 Çarşamba günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi.

 

31 Ocak-3 Şubat 2008 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ZOW Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım, Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı’nın basın ve tanıtım toplantısı 30 Mayıs 2007 Çarşamba günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi.

 slayt gösterimi için resmi tıklayınız..  

Survey Fuarcılık ve Danışmanlık Şirketi tarafından düzenlenen tanıtım toplantısında yerli ve yabancı basının yanı sıra, sektör dernek ve birlik mensuplarıyla, mobilya endüstrisinin önde gelen firma temsilcileri de hazır bulundu.   Survey Fuarcılık Almanya Yönetim Kurulu Başkanı Peter H. Meyer, Survey Fuarcılık Türkiye Genel Müdürü Süleyman Durdu, İstikbal Grubu Genel Müdürü Şahin Nursaçan, TOBB Orman Ürünleri Meclis Başkanı Osman Aksoy ve Türkiye Orman Ürünleri İthalatçıları ve Sanayicleri Derneği (TORİD) Başkanı Sabri Avcı’nın birer konuşma yaptığı toplantıda, fuarın tanıtımı yapılırken aynı zamanda sektörün sorunları da tartışıldı.  ZOW fuarının, katılımcıların yükünü hafifleten değişik konseptiyle mobilya endüstrisine büyük bir farklılık getireceği açıklanan toplantıda, aynı zamanda fuarın ihracatın arttırılmasında da önemli rol oynayacağı vurgulandı.  

Oldukça yüksek sayıda katılımcıyla gerçekleşen toplantı sonrası misafirler Çırağan Oteli’nde yedikleri öğle yemeğinin ardından tekneyle Boğaz gezisine çıktılar. 

Kaynak : zow-survey fuarcılık
Tür : Sektörel Tarih : 30.07.2007
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Hakkında - Hizmetler - İletişim - Site Haritası
     
www.e-jett.com
TCMB Döviz Kurları
 AlışSatış
EUR3.36613.3722
USD2.99242.9978
Araçlar
       
facebook  googleplus  Twitter  Delicious  Digg this  
mobilyaimalat.net' i beğeniyorum Mobilya ve yan sanayi sektörüme sahip çıkıyorum diyenler burada