Ana Sayfa Hakkımızda Haber & e-dergiler Eleman İlanları Mobilya Dergileri Fuarlar Firma Ürün Ara

Adapazarı Serdivan Mobilyacılar Çarşısı

Anasayfa » Eylül Ekim Kasım 2007 » Adapazarı Serdivan Mobilyacılar Çarşısı
share on facebook  tweet  share on google  print  

Adapazarı Serdivan Mobilyacılar Çarşısı

"Eylül Ekim Kasım 2007" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Adapazarı BASEM "den, Kosova , Makedonya ve Yunanistan başta olmak üzere çeşitli ülkelere ihracat yapılıyor.
İstanbul "daki mobilyacılar çarşısından (MODOKO ) sonra Türkiye "nin ikinci büyük mobilyacılar çarşısı olan Adapazarı Serdivan Mobilyacılar Çarşısından (ASEM ), Kosova , Makedonya ve Yunanistan başta olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerine ihracat yapılıyor. 1995 yılında Sakaryalı girişimciler tarafından Serdivan "da imalatçıları ve mağazaları bir arada toplayan ASEM , 67 bin metrekarelik alanıyla Türkiye "nin ikinci büyük mobilya çarşısı konumunda.
199 iş yeri ve 74 bin metrekarelik kapalı alanda faaliyet gösteren ASEM "de 100 mağaza, 89 imalathane, imalat ve satışın bir arada bulunduğu 17 mağaza yer alıyor.
ASEM Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Öztürk , Adapazarı "nın 1950"li yıllardan itibaren mobilyacılıkta ön planda olduğunu belirterek, ormanlık alanlara yakın bir konumda bulunmasının Adapazarı "nın Türkiye "de sayılı mobilya merkezlerinden biri haline gelmesinde etken olduğunu söyledi.
İhracata da yöneldiklerini açıklayan Öztürk , şunları söyledi: "Birçok ülkeye ihracat yapıyoruz. Kosova , Makedonya , Yunanistan , İran , Gürcistan , Azerbaycan , Türkmenistan , Özbekistan , Rusya ve Kıbrıs "a mal gönderen arkadaşlarımız var. Güzel bir internet sitesi de hazırladık. Ürünlerimizi orada görenler mağazalarımıza gelerek sipariş veriyor. Türkiye "de ekonomi bozulunca bu durumdan ilk etkilenen sektör mobilya sektörü, ekonomi iyi duruma geldiğinde de bundan en son mobilyacılar fayda sağlıyor ."
2007-09-23 02:13:50 Milli Gazete
Kaynak : Milli Gazete
Tür : Sektörel Tarih : 25.11.2007
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Hakkında - Hizmetler - İletişim - Site Haritası
     
www.e-jett.com
TCMB Döviz Kurları
 AlışSatış
EUR3.37563.3817
USD3.02363.0291
Araçlar
       
facebook  googleplus  Twitter  Delicious  Digg this  
mobilyaimalat.net' i beğeniyorum Mobilya ve yan sanayi sektörüme sahip çıkıyorum diyenler burada